محل تبلیغات شما

خبری شیرین برای فوتبال کرمانشاه/ "راهیان" به لیگ دسته اول .

https://www.isna.ir › news › خبری-ش.
Dey 20, 1399 AP — با اجرایی شدن این تصمیم تیم راهیان(شیرین فراز سابق) کرمانشاه از جمله تیم‌هایی بود که از لیگ دسته اول به دسته دوم سقوط کرد. مسئولان این باشگاه .
Missing: واقعیتدارد؟

آخرین اخبار «تیم راهیان کرمانشاه» - خبربان

https://khabarban.com › tag › تیم-را.
سرزمین عاشقانه ها و افسانه ها، دیار شیرین و فرهاد از دیرباز تا کنون نگین ورزش ایران بوده و مهد استعداد . وی با تاکید براینکه فوتبال کرمانشاه این ظرفیت را دارد. . برای بازگشت تیم فوتبال راهیان به لیگ دسته یک تلاش می‌کنیم . فوتبال کرمانشاه دانست و اظهار کرد: واقعیت این است که حضور مجدد این تیم در رقابت های لیگ دسته اول، .

جدیدترین خبرهای «تیم فوتبال راهیان کرمانشاه» - خبربان

https://khabarban.comتیم-فوتبا.
1 day ago — تصمیمی که اجرایی شدن آن باعث شد تا تیم راهیان(شیرین فراز سابق) کرمانشاه از جمله تیم های حاضر در لیگ دسته اول، به لیگ دسته دوم.


بازگشت راهیان به لیگ فوتبال مطالبه کرمانشاهیان - ایرنا

https://www.irna.ir › news › بازگش.
Esfand 4, 1399 AP — کرمانشاه- ایرنا- بازگشت دوباره تیم فوتبال راهیان کرمانشاه به لیگ دسته اول . برای بازگشت نماینده فوتبال کرمانشاه به رقابت های لیگ دسته اول خبر دادند. . فعلی فدراسیون، در جریان مشکلات بازگشت تیم راهیان قرار دارد، باید پیش از . تیم راهیان به خبرنگار ایرنا گفت: من بازی های راهیان یا همان شیرین فراز سابق .
Missing: واقعیت ‎| Must include: واقعیت

بازگشت راهیان به لیگ اول فوتبال/ مالک باشگاه: منتظر حمایت .

http://www.tabnakkermanshah.irبا.
Bahman 27, 1399 AP — سازمان لیگ فوتبال در فصل ۹۴ – ۹۳ تصمیم به کاهش تعداد تیم‌های حاضر در لیگ‌های . نام شیرین فراز و راهیان کرمانشاه قاب گرفتند، پس از سقوط عجیب این تیم از دسته . فارس: پس از سقوط راهیان از دسته یک فوتبال کشور اخبار متفاوت و . گفتن نداشتند از آن‌ها خواستیم تا اگر مصوبه‌ای وجود دارد به دادگاه ارائه دهد پس از .

چرا فدراسيون به قانون تمكين نمي‌كند؟ - رومه اعتماد

https://www.etemadnewspaper.irچر.
Farvardin 21, 1400 AP — احيايي كه به حضور يك تيم از اين استان در سطوح بالاي فوتبال كشور گره خورده و حالا خيلي‌ها اميدوارند كه با بازگشت تيم فوتبال راهيان كرمانشاه به ليگ دسته اول، شور و نشاط به فوتبال . داستان باشگاه راهيان به فصل 94 -93 ليگ دسته اول برمي‌گردد. باشگاه راهيان- شيرين فراز سابق-كه در دهه 80 با خريد امتياز عقاب .

چرا فدراسیون به قانون تمکین نمی‌کند؟ - ساعت24

https://www.saat24.news › news › چرا.
Farvardin 21, 1400 AP — ساعت 24-«تیم فوتبال راهیان کرمانشاه با حکم دیوان عالی کشور به لیگ . کد خبر: 541708 . امیدوارند که با بازگشت تیم فوتبال راهیان کرمانشاه به لیگ دسته اول، شور و . باشگاه راهیان- شیرین فراز سابق-که در دهه 80 با خرید امتیاز عقاب . و یک شب تیم راهیان کرمانشاه سرانجام به احقاق حق واقعی خود و بازگشت به .

راهی که راهیان هموار کرده است! - جــــام ورزش تیم راهیان کرمانشاه .

http://jamevarzesh.irبازگشت-تیم.
Bahman 6, 1399 AP — پایگاه خبری – تحلیلی. . به بهانه حضور دوباره راهیان در لیگ دسته اول فوتبال ؛ . به خود معطوف کرده است و هر شخصی برای آن پاسخی دارد که پاسخ واقعی نیست!!! . زمانی شیرین فراز تیمی بود که یک استان و حتی منطقه غرب کشور به آن می . راهیان از سوی این نهاد دولتی که با بازگشت دوباره راهیان به لیگ دسته اول .

صدور حکمی عجیب از سوی دادگاه کرمانشاه علیه فوتبال! - پایگاه .

http://diyarmirza.irصدور-حکمی-عج.
Mehr 1, 1398 AP — این شرایط طبیعی در تمام جهان فوتبال وجود دارد اما تیمی به نام شیرین فراز کرمانشاه بعد از سقوط از لیگ یک به دادگاهی در تهران شکایت کرد و بابت .

آیا کرمانشاه در لیگ دسته یک تیم‌داری می‌کند؟- اخبار کرمانشاه .

https://www.tasnimnews.com › news
Mehr 15, 1398 AP — احتمال بازگشت راهیان کرمانشاه به لیگ یک فوتبال . تیم فوتبال راهیان کرمانشاه با نام شیرین فراز از سال 1384 و با خرید امتیاز تیم عقاب تهران .
Missing: واقعیت ‎| Must include: واقعیت

از شایعه حضور بادران در کرمانشاه تا بازگشت راهیان با رای دادگاه .

https://www.fartakvarzeshi.com › 13.
Khordad 21, 1397 AP — فوتبال کرمانشاه پس از سال‌ها حضور تیم شیرین فراز در لیگ دسته اول و یک . لیگ دسته اول به یک افسانه تا واقعیت شباهت دارد و عدم تحقق این اخبار .

حضور رئیس فدراسیون فوتبال در مجلس / رایزنی با وزیر ورزش .

https://tnews-ir.newsproxy.app › news
Esfand 16, 1399 AP — احتمال بازگشت راهیان کرمانشاه به لیگ یک فوتبال . نماینده ای از کرمانشاه در لیگ برتر یا لیگ دسته اول فوتبال نداشته باشیم و جای ناراحتی دارد.

راهیان کرمانشاه فصل آینده در لیگ یک؟ :: ورزش سه

https://www.varzesh3.com › news
کد خبر: 1735073/13 زمان: 19:45 1399/11/13 بازدید: 8,629 . پروسه بازگشت راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول به‌صورت قانونی طی و در نهایت رای به نفع این . کنیم بدون شک مثل سال اول تشکیل تیم شیرین فراز که به لیگ برتر صعود کرد دوباره .
Missing: واقعیتدارد؟

بازگشت “راهیان” خون تازه‌ای به رگ‌های فوتبال کرمانشاه تزریق .

http://irsaonline.irبازگشت-راهیان-.
Esfand 24, 1399 AP — ایرسا_ پیشکسوت فوتبال کرمانشاه گفت: اگر تیم راهیان به لیگ دسته اول فوتبال بازگردد که تاحدود 90 درصد هم بازگشت این تیم قطعی شده، خون .

فوتبال کرمانشاه اسیر مشکلات مالی/ انتظار هواداران هشت ساله شد .

https://www.mehrnews.com › news
Ordibehesht 9, 1394 AP — اما به دلیل عدم حمایت کافی از سوی مسئولان و هزینه سنگین تیم داری در مسابقات لیگ برتر، این حضور دوامی نداشت و شیرین فراز در پایان فصل به عنوان .

«بعثت کرمانشاه» به لیگ دسته اول صعود می کند؟

http://www.sharghdaily.ir › Vijeh › PDF
PDF
کافی برای یک مربی خوب بودن را دارد؟ شــرایط . منطقی در مورد واقعــی بودن یا عدم واقعی بودن. این مســابقات مطلع شــد. . کرمانشاهی به اردوی تیم ملی ژیمناستیک خبرداد و . ﺧﺒﺮ. مسابقات لیگ دسته دو کشور، ششم و هفتم شهریور. ماه سال ۱۳۹۶ با حضور ۳۳ تیم و در سه گروه یازده . گذری بر پیشینه راهیان کرمانشاه یا همان «شیرین فراز». تیم .

رومه آذربایجان

https://azarbaydgan.ir › news
از این دو تیم پارس موقعیت خوبی در جدول دارد اما سپیدرود قعرنشین است. . حاضر هیچ اثر و خبری از آنها در فوتبال و یا حداقل در سطح اول فوتبال نیست پرداختیم. . این تیم بعد از سقوط به لیگ دسته اول، سه فصل هم در این رده بازی کرد و بعد از آن به لیگ . کرمانشاه بود که چند سالی با شیرین فراز در لیگ های یک و برتر فعالیت می کرد.

باشگاه فوتبال راهیان کرمانشاه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org › wiki › باش.
باشگاه فوتبال راهیان کرمانشاه که سابقاً با نام شیرین فراز کرمانشاه فعالیت می‌کرد یکی . این تیم در دوره ۱۳۸۶–۱۳۸۵ لیگ دسته اول فوتبال ایران به رقابت با دیگر تیم‌ها . ۹۴-۹۳ لیگ یک غیر قانونی بوده است و رای به بازگشت تیم به لیگ یک دادند. . https://www.khabarvarzeshi.com/fa/news/229227/راهیان-کرمانشاه-تمام-حساب-های- .
Missing: واقعیت ‎| Must include: واقعیت

كمالوند سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز شد - جديدترين .

http://www.momtaznews.comكمالو.
مسوولان تیم شهرداری تبریز به دنبال سقوط این تیم به رقابت های لیگ دسته یک، با سرمربی . صعود به لیگ برتر با تیم های تراکتورسازی و شیرین فراز کرمانشاه، مربیگری در تیم . انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۷۲۲۱۳ . تیم والیبال شهرداری تبریز از این پس به عنوان سرمربی در کنار این تیم حضور دارد.

@@ اخبار لیگ دسته يک @@ [بایگانی] - انجمن های هواداران .

http://www.arteshesorkh.com › archive
Mordad 7, 1387 AP — [بایگانی] @@ اخبار لیگ دسته يک @@ لیگ دسته یک ( لیگ آزادگان ) . حضور مربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران در تيم دسته اولي شيرين فراز كرمانشاه منتفي . ضيايي قصد دارد بازيكنان مورد نظر خود را در هفته هاي پاياني فصل نقل و . مكرر هيئت مديره اين باشگاه مبني بر بازگشت اين تيم به ليگ برتر در .

فوتبال و حقی که هنوز زنده نشده است | خواندنی ها

https://khaandaniha.ir › news › فوت.
Esfand 28, 1399 AP — امیررضا : سرزمین عاشقانه ها و افسانه ها، دیار شیرین و فرهاد از دیرباز . در این میان اما مردم استان کرمانشاه خاطرات خوشی از تیم فوتبال شیرین فراز( که چند سال است به . کرمانشاه در فوتبال استعدادهای درخشانی دارد و داشتن حداقل یک تیم در . پروسه بازگشت راهیان به رقابت‌های لیگ دسته اول به‌صورت قانونی طی و در .

دیسلایک روز؛ دیر به فکر کرمانشاه افتادید! - آی اسپورت

http://isport.irفوتبال ایران
Farvardin 16, 1397 AP — شیرین‌فراز چند سالی در لیگ یک باقی ماند و در سال 1391 مالکیتش واگذار شده و برای دریافت کمک‌های دولتی! به راهیان کرمانشاه تغییر نام داد. اما خبر .

اخبار - مس رفسنجان

http://fc-mes.irارشیو-اخبار
فراز امامعلی, 5 . وینگو بگوویچ برای یک فصل دیگر سکان هدایت تیم فوتبال صنعت مس . فوتسالیستهای صنعت مس رفسنجان در لیگ دسته دوم ماندنی شدند . در جریان آن ، تیم فوتسال صنعت مس رفسنجان که درصدر جدول گروه سو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها